Tissot PRC200 BASKETBALL

Zegarek Tissot PRC200 BASKETBALL

Wybór zegarka to bardzo ważna decyzja, ponieważ kupując model dobrej firmy, powinien nam on posłużyć przez dłuższy czas. Przed zakupem powinniśmy sprawdzić parametry kilku modeli i wybrać ten najlepszy. Po wielu rozważaniach dotyczących wyboru idealnego zegarka padło na Tissot PRC200 Basketball. Co spowodowało, że decyzja dotyczyła zakupu akurat tego modelu? Czy faktycznie było warto? Jaka jest relacja jakości do ceny?

Co jest wyjątkowego w zegarku Tissot PRC200 Basketball?

Pierwszą rzeczą, którą warto sprawdzić przed zakupem, są opinie dotyczące produktu. W tym wypadku internauci nie zawiedli – opinii dotyczących tego modelu jest sporo, ciężko znaleźć użytkownika, który nie byłby zadowolony. W dużej mierze zawdzięczamy to marce Tissot, która niezmiennie od lat jest synonimem jakości. Pierwszym co zachwyca w tym modelu, jest jego wygląd. Zegarek możemy zaliczyć do biżuterii, dlatego pierwszym, na co zwracamy uwagę, są jego walory estetyczne. Zegarek Tissot PRC200 Basketball posiada dużą, okrągłą kopertę, z nietypową tarczą, która swoim wyglądem przypomina drewno. Jej wygląd to nawiązanie do parkietu wykorzystywanego na boiskach do koszykówki w lidze NBA, z którą Tissot ściśle współpracuje. Co ważne przy użytkowaniu, cyfry i inne oznaczenia są bardzo wyraźne. Datownik jest pojedynczy i wskazuje aktualny dzień miesiąca. Zegarek ten posiada srebrną bransoletę wykonaną ze stali.

Jak wygląda użytkowanie zegarka Tissot PRC200 Basketball?

Niekwestionowaną zaletą zegarka jest jego wodoszczelność. W tym modelu możemy kąpać się, długotrwale pływać, a nawet nurkować bez akwalungu. Zegarek posiada mechanizm kwarcowy zasilany przez standardową baterię. Bardzo przydatną opcją jest naprawdę duża możliwość regulacji bransolety, dzięki czemu właściciel w amazon phone caseshttps://www.redcross-oregontrail.org/volunteer zasadzie nadgarstka o każdym obwodzie będzie mógł go dopasować do swoich potrzeb. Całość waży 149 gram, koperta ma średnicę 41 mm, a rozstaw jej uszu to 19 mm, przy grubości zegarka wynoszącej 12,02 mm.

Zegarek Tissot PRC200 Basketball – rewelacyjna jakość szkiełka

Problemem, który bardzo często pojawia się w związku z użytkowaniem zegarków, są zarysowania szkiełka. Taka wada bardzo źle wpływa na wygląd zegarka, a przy codziennym użytkowaniu zdecydowanie będzie przeszkadzać. W tym modelu producent zadbał, by ten problem go nie dotyczył. Szafirowe szkiełko, w jakie wyposażono zegarek Tissot PRC200 Basketball, jest niebywale odporne na uszkodzenia mechaniczne. Według specyfikacji od szkła szafirowego twardszy jest już tylko diament i ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ zegarek po kilkumiesięcznym użytkowaniu nadal wygląda jak nowy.

Symbol marki Tissot to szwajcarski krzyż, który ma za zadanie świadczyć o jakości oraz niezawodności, ten model w pełni te obietnice spełnia. Zakup zegarka tej marki to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze i gwarancja zadowolenia na długie lata. Cena zegarka Tissot PRC200 Basketball zdecydowanie odpowiada jego jakości, a czasomierz może być wspaniałym prezentem sprawionym samemu sobie lub innemu mężczyźnie. Będzie to na pewno odpowiedni podarunek na wiele okazji. Zegarek Tissot PRC200 Basketball to dobrze wydane pieniądze i gwarancja zadowolenia.